24.04.2013 року

05.06.13

Як повідомив Заозерненський сільський голова О.Олійчук, силами працівників сільської ради, учнівського та вчительського колективів місцевої школи, фермерського господарства “Агро-Вас” висаджено 350 дерев граба на сміттєзвалищі. Також благоустроєні  прилеглі  до школи, дитсадка, будинку культури, ФАПу території, побілено пам’ятник, пофарбовані паркани. Громадськість села брала участь у суботнику на сільському кладовищі.

На  ремонт Заозерненського ФАПу до районного бюджету виділено субвенцію в розмірі 50 тис. грн. Стільки ж виділяється на це і з районного бюджету, за що керівникам району велике спасибі від усіх жителів нашої громади.

Молоко заготовляє ТОВ “ІНТЕР ФУД” по 1, 92 грн., але основна частина молокопродукції з наших сіл опиняється на Ладижинському ринку, де ціни значно вигідніші для селян.

Народилось на території нашої громади 2 дітей, померло - 8 громадян.