29.03.2013 року

04.06.13

- Найяскравішими подіями, які відбулись на минулому тижні у Заозерненській територіальній громаді, - говорить Заозерненський сільський голова О.Олійчук, - є збори  громадян і творчий вечір місцевої поетеси, вчительки Наталії Юзько.

На зборах, крім звітів, порушувались “вічні” для Заозерного питання. Одне із них -  про лікування жителів Заозерного у лікарні м.Ладижина.

А красива обдарована жінка, непересічна особистість Н.Юзько ділилась своїм мистецтвом зі сцени Заозерненського будинку культури.

Мені хочеться висловити вдячність директору ПАТ “Миронівський хлібопродукт” “Птахофабрика “Вінницький бройлер” О.Гурову, директору “Тульчинської філії ПрАТ  “Зернопродукт МХП” В.Шевчуку, голові СФГ “АгроВас” С.Олійчук за фінансову підтримку.