31.05.18

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Автор   Заозерненська сільська рада                                                     22.05.2018 року

Керуючись ст. ст. 9,13 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  від 11.09.2003 року № 1160-4,ст. ст.7,8,10,12,глави 2 підрозділу ІІ, розділу ХІІ,глави І розділу ХІVподаткового кодексу України,ст. ст. 25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Заозерненська сільська рада повідомляє, про розгляд  проекту  рішення  Заозерненської сільської ради   «Про встановлення  та порядок  справляння місцевих податків і зборів на території Заозерненської сільської ради  на 2019 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку  для фізичних осіб- суб’єктів підприємницької діяльності  на 2019 рік», «Про встановлення та порядок справляння  акцизного податку на території Заозерненської сільської ради на 2019 рік», « Про встановлення та порядок справляння податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на території Заозерненської сільської ради у 2019 рік», «Про встановлення ставок  земельного податку на території Заозерненської сільської ради у 2019 році», « Про встановлення ставок   транспортного податку на території Заозерненської сільської ради на 2019 рік»

Розробником проектів рішень є Заозерненська сільська рада ,що знаходиться за адресою: вул. Соборна 36,  с. Заозерне, Тульчинського району Вінницької обл., 23664,тел./043-35/44-4-42.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу   оприлюднено на офіційному сайті Тульчинської районної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень  будуть прийматися постійною комісією Заозерненськоїсільської ради з питань бюджету ,благоустрою та комплексного розвитку населеного пункту  за адресою:  вул. Соборна 36,  с. Заозерне, Тульчинського району Вінницької обл., 23664,тел./043-35/44-4-42.

Відповідальна  особа : голова постійної комісії Макогонюк В.К.